Pracovník/pracovnice v sociálních službách - přímá obslužná péče (Háj u Duchcova)

Domovy sociálních služeb Háj a Nová Ves, příspěvková organizace nabízí v obci Háj u Duchcova volnou pracovní pozici "Pracovník/pracovnice v sociálních službách - přímá obslužná péče". Nástupní mzda je 26 000 – 30 270 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Pracovník/pracovnice v sociálních službách - přímá obslužná péče
Obor(y):
Zdravotnictví
Obec:
Háj u Duchcova
Mzda:
26 000 – 30 270 Kč
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
Domovy sociálních služeb Háj a Nová Ves, p.o. 001 - Háj
Kubátova 269
41722

Další informace o volném místu

V našem týmu rádi přivítáme: kolegu na hlavní pracovní poměr v profesi pracovník v sociálních službách - přímá obslužná péče (m/ž); pracovištěm bude Háj u Duchcova; nepřetržitý provoz - pracovní doba dle plánu směn v časech 7-19 / 19 -7 hod.; na termínu nástupu se určitě domluvíme, může být ihned, ale na někoho šikovného i počkáme.
Vaše práce bude hlavně obnášet: pracovník poskytuje přímou obslužnou péči o klienty, nacvičuje jednoduché denní činnosti, podporuje jejich soběstačnost formou rady, podpory nebo pomoci v oblastech oblékání, stravování, osobní hygieny, pohybu po vnitřních a venkovních prostorách a při běžných denních činnostech.
Co by nový kolega/ kolegyně měli splňovat: velkou výhodou je vzdělání alespoň na úrovni výučního listu, praxe na obdobné pozici a také kurz pracovníka v sociálních službách. Dále spolehlivost, komunikativnost, smysl pro týmovou spolupráci, empatický přistup. Naopak my Vám můžeme nabídnout: platové odměňování dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., příplatek za přímou obslužnou péči, příplatek za směnný provoz, po zapracování osobní příplatek, odměny. Bližší informace o výši platu při osobním pohovoru.
A ještě něco málo navrch: příspěvky z FKSP na stravu, příspěvek na produkty spoření na stáří; zvýhodněnou zaměstnaneckou kartu na veškerou hromadnou dopravu v Ústeckém kraji. Hlavně však práci v příjemném prostředí.
Budeme rádi, když se nám ozvete: Petr Kohout, personalista, tel. 497 770 217 / 720 446 824, email kohout@dsshaj.cz (prosím, zaslat životopis).

Kontakt na zaměstnavatele

Bc. Petr Kohout
personalista
telefon: 497 770 217, 720 446 824
email: kohout@dsshaj.cz

Domovy sociálních služeb Háj a Nová Ves, p.o. 001 - Háj
Háj u Duchcova
41722


Poslední změna: před 1 týdnem