Pracovník/pracovnice v sociálních službách - základní výchovná nepedagogická činnost (Háj u Duchcova)

Domovy sociálních služeb Háj a Nová Ves, příspěvková organizace nabízí v obci Háj u Duchcova volnou pracovní pozici "Pracovník/pracovnice v sociálních službách - základní výchovná nepedagogická činnost". Nástupní mzda je 26 000 – 35 900 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Pracovník/pracovnice v sociálních službách - základní výchovná nepedagogická činnost
Obor(y):
Administrativa, Služby, Zdravotnictví
Obec:
Háj u Duchcova
Mzda:
26 000 – 35 900 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSV s maturitou
Adresa pracoviště:
Domovy sociálních služeb Háj a Nová Ves, p.o. 001 - Háj
Kubátova 269
41722

Další informace o volném místu

V našem týmu rádi přivítáme: kolegu či kolegyni na hlavní pracovní poměr v profesi pracovník v sociálních službách – ZVNČ (m/ž); pracovištěm bude Háj u Duchcova; částečně pružná pracovní doba; na termínu nástupu se určitě domluvíme, může být ihned, ale na někoho šikovného i počkáme.
Vaše práce bude hlavně obnášet: pracovník vykonává základní výchovnou činnost u osob se sníženou soběstačností, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby v zařízeních sociálních služeb; pracovník vyhledává, organizuje a provádí volnočasové aktivity a pracovně-výchovnou činnost (výtvarná činnost, hudební, pohybová apod.).
Jakého kolegu/kolegyni hledáme: do našeho týmu by se nám hodil pozitivní člověk s otevřenou myslí, pracovitý, zodpovědný, klidný a samostatný, ale zároveň týmový hráč a férový parťák pro naše klienty a kolegy. Člověk, který ocení smysluplnou práci s lidmi s mentálním postižením. Bude potřebovat středoškolské vzdělání, velkou výhodou budou jednak praxe na obdobné pozici a také jeho kreativní a tvůrčí schopnosti (hudební či výtvarné vlohy, práce se dřevem, keramikou atd.); v neposlední řadě ideálně uvítáme aktivního řidiče s ŘP skupiny B.
Co Vám můžeme nabídnout: platové odměňování dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., po zapracování osobní příplatek. Bližší informace o výši platu při osobním pohovoru.
A ještě něco málo navrch: zaměstnanecké výhody – čtvrtletní odměny; 25 dní dovolené; příspěvky z FKSP na stravu, příspěvek na produkty spoření na stáří; zvýhodněnou zaměstnaneckou kartu na veškerou veřejnou dopravu v Ústeckém kraji. Hlavně však práci v příjemném prostředí.
Budeme rádi, když se nám ozvete: Petr Kohout, personalista, tel. 497 770 217 / 720 446 824, email kohout@dsshaj.cz (prosím, zaslat životopis).

Kontakt na zaměstnavatele

Bc. Petr Kohout
personalista
telefon: 497 770 217, 720 446 824
email: kohout@dsshaj.cz

Domovy sociálních služeb Háj a Nová Ves, p.o. 001 - Háj
Háj u Duchcova
41722


Poslední změna: před 2 týdny