Samostatný/ná projektant/ka-konstruktér/ka (Teplice)

Teplotechna - Prima, s.r.o. nabízí v Teplicích volnou pracovní pozici "Samostatný/ná projektant/ka-konstruktér/ka". Nástupní mzda je 25 000 – 50 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Samostatný/ná projektant/ka-konstruktér/ka
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Teplice
Mzda:
25 000 – 50 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Teplotechna - Prima, s.r.o.
J. K. Tyla 2859/1
41501

Další informace o volném místu

Požadujeme: Min. středoškolské vzdělání v oboru strojírenství, uživatelskou znalost PC, znalost programu AutoCAD, výhodou znalost Go Steel/Advance Steel, Building Design Suite. Výhodou řidičský průkaz sk. B a znalost AJ. V případě vzájemné spokojenosti možnost nastavení smlouvy na dobu neurčitou. Možnost zkráceného úvazku. Pro zařazení do výběrového řízení je nutné zaslat profesní životopis na e-mail: vachatova@teplotechna-prima.com. V případě zájmu Vás vyzveme k osobnímu pohovoru.
Popis prac. náplně: Samostatné řešení konstrukčních částí projektů, rozkreslení provozních celků od projektové po realizační dokumentaci, zpracování výrobní dokumentace a výpočtů, specifikace dodávek pro přípravu výroby, hledání technického řešení na základě požadavků zákazníka, samostatná komunikace se zákazníkem.
Příspěvek na stravování, příspěvek na životní a penzijní připojištění, výkonnostní prémie, školení zaměstnanců ke zvýšení kvalifikace v oboru, služební telefon, možnost služebního automobilu

Kontakt na zaměstnavatele

Bc. Larisa Vachatová
mzdová a personální účetní
telefon: 417816021
email: vachatova@teplotechna-prima.com

Teplotechna - Prima, s.r.o.
Teplice
41501

telefon: 417816021
email: ttp@teplotechna-prima.com


Poslední změna: před 1 měsícem