Technik optické sítě (Teplice)

Speednet, s.r.o. nabízí v Teplicích volnou pracovní pozici "Technik optické sítě". Nástupní mzda je od 25 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Technik optické sítě
Obor(y):
Informační technologie
Obec:
Teplice
Mzda:
od 25 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSV s maturitou
Adresa pracoviště:
Speednet, s.r.o.
Skupova 570/21
41501

Další informace o volném místu

Posilujeme tým techniků a do přátelského kolektivu hledáme pracovité a učenlivé lidi, pro práci s optickými sítěmi. Hlavní náplní práce bude manipulace s optickým kabelem, od přípravy, svařování optických vláken, až po finální zakončení u klienta doma. Technik bude také reprezentovat společnost u zákazníků na Děčínsku a Teplicku, proto je důležitou vlastností dobrá komunikace a proklientský přístup.
Pokud máte o tuto práci zájem, ale nemáte žádné zkušenosti, tak to není překážkou. Nové kolegy vše naučíme a profesionálně zaškolíme pod vedením zkušeného technika.
Aktuálně hledáme 3 spolehlivé lidi pro rozšíření týmu, které práce baví a mají chuť se učit nové věci a rozvíjet se v profesním životě. Dle dovedností možnost platového růstu.
Lze i na DPP nebo DPČ. Vhodné i pro OZP
Co požadujeme?
Spolehlivost a profesionální přístup - Dobré komunikační dovednosti - Chuť učit se nové věci - Manuální zručnost - Technické myšlení při plánování práce - Znalost práce s počítačem - Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič) - Min. SŠ vzdělání s maturitou - výpis z rejstříku trestů
Co nabízíme?
Flexibilní pracovní doba - Mobilní telefon, notebook, internet - Slevy na firemní služby - Regionální zaměření práce - Děčínsko, Teplicko - Práci na HPP - Minimálně 25.000 Kč / měsíc
Zaujala Vás tato nabídka?
Zašlete svůj životopis na info@jaw.cz nebo volejte na tel.: +420 777 151 151.

Kontakt na zaměstnavatele

David Maus
telefon: 777 151 151
email: info@jaw.cz

Speednet, s.r.o.
Teplice
41501


Poslední změna: před 2 týdny