Vedoucí oddělení přípravy výroby (Teplice)

Teplotechna - Prima, s.r.o. nabízí v Teplicích volnou pracovní pozici "Vedoucí oddělení přípravy výroby". Nástupní mzda je 40 000 – 65 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Vedoucí oddělení přípravy výroby
Obor(y):
Stavebnictví
Obec:
Teplice
Mzda:
40 000 – 65 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Teplotechna - Prima, s.r.o.
J. K. Tyla 2859/1
41501

Další informace o volném místu

Požadujeme: Středoškolské vzdělání technického zaměření (vysokoškolské vzdělání výhodou), zkušenost s vedením pracovního kolektivu, znalost průmyslového prostředí (ideálně sklářský průmysl). Schopnost samostatně vést tuzemské i mezinárodní projekty, uživatelská znalost programů MS Office (včetně MS Project, případně obdobné programy), čtení technické dokumentace, výkresů a uživatelské znalosti programu AutoCAD, aktivní znalost Aj, další cizí jazyk výhodou, řidičské oprávnění sk. B (aktivní řidič).
Pro zařazení do výběrového řízení je nutné zaslat profesní životopis na e-mail: vachatova@teplotechna-prima.com. V případě zájmu Vás vyzveme k osobnímu pohovoru.

Popis prac. náplně: Vedení a organizace práce pro náš tým přípravy výroby, komunikace se zákazníkem. Úzká spolupráce s obchodním a projekčním oddělením a částečně i oddělením výroby na technickém řešení a kalkulaci. Řízení a kontrola agendy zpracování cenových nabídek a objednávek (žáruvzdorné vyzdívky, ocelové konstrukce, servisní práce). Tvorba cenových rozborů pro stavby v rámci jejich přípravy. Zpracování harmonogramů včetně sledování a vyhodnocování plnění plánu.

Zaměstnanecké výhody:
Příspěvek na stravování, zahraniční stravné samozřejmostí, příspěvek na penzijní připojištění, služební telefon, počítačové vybavení Dell, výkonnostní prémie, služební automobil (po zapracování možné i pro soukromé účely), školení zaměstnanců ke zvýšení kvalifikace v oboru.

Kontakt na zaměstnavatele

Bc. Larisa Vachatová
mzdová a personální účetní
telefon: 417816021
email: vachatova@teplotechna-prima.com

Teplotechna - Prima, s.r.o.
Teplice
41501

telefon: 417816021
email: ttp@teplotechna-prima.com


Poslední změna: před 4 dny